شرکت گسترش ارتباط پارس تدوین رایان در سال ۱۳۹۰ باهدف ارائه خدمات تخصصی و راهکارهای نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تأسیس شد. این مجموعه با تکیه‌بر تجربه مؤسسان و نیروهای متخصص خود و همچنین همکاری با شرکت‌های داخلی و خارجی معتبر، راهکارهای جامع و متفاوتی درزمینهٔ طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، مراکز داده، سیستم‌های ارتباطی و مخابراتی، شبکه‌های دیجیتالی ،اینترنت و اینترانت و سیستم‌های امنیتی و مداربسته تحت شبکه بر مبنای آخرین دستاوردهای نوین انفورماتیک ارائه می‌کند.


کسب نمایندگی از برترین شرکت‌های جهانی فعال در حوزه امنیت و توجه به امر مشتری‌مداری، پارس تدوین را موظف به ارائه خدمات فنی مهندسی در شرکت‌های خصوصی و دولتی بر اساس نیاز مشتری می‌کند. در شرکت پارس تدوین پای بندی به تعهدات، مشتری‌مداری، ارائه راهکارهای مناسب، نوآوری و انجام کلیه امور به صورت تیمی از اصول بنیادی بوده که همیشه تمامی فعالیت‌ها در حول محور این موارد انجام می‌گیرد.

 • ارائه راهکارهای مجازی سازی مبتنی بر Citrix ،VMware Microsoft ،Symantec
 • مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های پشتیبان گیری و نگهداری اطلاعات
 • مشاوره، طراحی و پیاده سازی اتاق سرور و مرکز داده
 • مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه عیب یابی LAN
 • طراحی و تولید نرم افزارهای سفارشی برای پلتفرم‌های Android ، IOS ، Windows
 • نماینده رسمی فروش محصولات شرکت Kaspersky و Bitdefender
 • طراحی و پیاده‌سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM
 • طراحی ، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های مدار بسته تحت شبکه (IP Camera)
 • خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه به صورت Oncall و یا مقیم در محل
 • ارائه تجهیزات شبکه Passive و Active
 • طراحی، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های VOIP ،Video Conference

شرکت گسترش ارتباط پارس تدوین رایان ارائه محصولات داخلی و خارجی و خدمات با کیفیت در حوزه فناوی اطلاعات و زیرساخت‌های امنیتی شبکه را عهده‌دار است. ما بر این باوریم که محصولات با کیفیت جهانی همراه با بهترین خدمات باید در اسرع‌وقت و بالاترین سطح ممکن ارائه گردد. در این زمینه پرسنل دوره دیده و متخصص شرکت به صورت بی وقفه آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی خواهند بود.

چشم‌انداز این شرکت، معرفی خود به عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه کننده محصولات و خدمات و همچنین تبدیل شدن به یک شرکت قابل اطمینان برای مشتریان خود در حوزه فعالیت‌های مرتبط با فناوری اطلاعات است.

شرکت پارس تدوین در جهت نیل به اهداف والای خود که همانا رسیدن به قله فن‌آوری اطلاعات و زیرساخت شبکه است، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند. این شرکت در این راستا با شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی در حال تعامل و همکاری است و همچنان مانند سنوات گذشته با پایبندی به تعهدات، تمرکز بر امر مشتری مداری و نوآوری و پیشرفت در جهت کسب رضایت تمامی مشتریان بی وقفه مشغول به فعالیت است. این شرکت خط مشی خود را به اختصار در موارد ذیل بیان می‌کند:
1. تبدیل شدن به شرکتی سرآمد در حوزه شبکه و امنیت و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات با اتکا به پرسنل متخصص و کارآزموده
2. ارائه راهکارهای نوین و کسب رضایت مشتریان
3. تعامل و همکاری با شرکت های معتبر داخلی و خارجی
4. متعهد به اجرای تمامی استانداردهای بین المللی در اجرای پروژه‌ها
5. آموزش پرسنل جهت افزایش بهره‌وری و بالا رفتن توان کاری مجموعه
6. مدیریت بخش فن‌آوری اطلاعات در شرکت‌ها به عنوان کارگزار و ارائه پیشنهادات و سیاست‌های نوآورانه
اینجانب ضمن بازنگری مداوم موارد موجود در این خط مشی، تعهد خود را مبنی بر مدیریت منابع لازم جهت بر طرف کردن نیاز مشتریان اعلام می‌دارم و همکاران خود را در شرکت، ملزم به رعایت تمامی این اصول برای رسیدن به اهداف می‌کنم.