Cyberaom

شرکت Cyberoam در سال ۱۹۹۹ میلادی در شهر حیدرآباد هند تاسیس شد و سابقه موفقی در نوآوری و شناخت دقیق نیازهای بازار و مصرف کنندگان محصولات خود دارد. براساس آخرین آمار منتشر شده، شرکت Cyberoam دارای ۶۵ هزار مشتری، بیش از ۵۵۰ کارمند و شبکه نمایندگی گسترده با بیش از ۵ هزار نماینده در اقصی نقاط جهان، به ویژه در آفریقا، هند و خاورمیانه، است. در اواخر سال ۲۰۱۵ شرکت Cyberoam توسط شرکت Sophos  خریداری گردید و به یکی از شرکت های sophos تبدیل گشت.

در یک نگاه کلی محصولات سایبروم به چهار گروه تقسیم می شوند:

  • UTM های سایبروم که شامل UTM سخت افزاری و نرم افزاری می باشند.
  • کنسول مرکزی سایبروم یا Cyberoam Central Consol جهت مدیریت یکپارچه UTM ها.
  •  iVeiw Appliance یک پلتفرم گزارش گیر با قابلیت یکپارچه شدن با انواع فایروالها و UTM ها.
  • NetGenie محصولات خانگی سایبروم.

UTM های سایبروم ،به تمام سازمان ها، چه در مقیاس بزرگ و چه شرکت های کوچک ، امنیتی در سطح بسیار بالا را متناسب با نیاز آنها ارایه می دهد. با استفاده ار پلت فرم ۸ لایه سایبروم مدیریت و امنیت بسیار بالا و چند لایه در شبکه خود خواهید داشت. سایبروم با استفاده از معماری امنیتی توسعه پذیر و فن آوری چند هسته ای این امکان را به شما می دهد تا شرکت خود را در مقابل تهدیدات محافظت نمایید.

سری NG سایبروم با امکانات امنیتی آماده خود، بالاترین سطح امنیتی را در سخت افزارها و نرم افزار های موجود در بازار ارائه می دهند و با توان عملیاتی ۵ برابر سریعتر از میانگین عملکرد رقبای خود، سریعترین UTM ها موجود در بازار برای رده ی SOHO و SMB می باشند.

Cyberoam

بهترین توان خروجی در فایروال و UTM را سری NG ارائه می دهند.

Cyberoam
Cyberoam

لازم به ذکر است که علا رغم وجود تحریم، امکان بروز رسانی اتوماتیک دستگاه ها از طریق سرورهای پارس تدوین و همچنین تغییر اکانت ست شده بر روی دستگاه وجود دارد.