Kaspersky Security for Storage

امروزه با توجه به گسترش حیطه فعالیت سازمان ها اطلاعات مورد نیاز آن ها دائما در حال افزایش می باشد و نیاز به یک سیستم ذخیره سازی مناسب در هر سازمانی احساس می شود. نظر به این که اطلاعات کاری قلب تپنده یک سازمان می باشد هر گونه خدشه به اطلاعات می تواند سلامت فعالیت یک سازمان را تحت تاثیر قرار دهد. Kaspersky Security for Storage به عنوان یک راهکار فوق پیشرفته توسط شرکت کسپرسکی ارائه شده است تا با ایجاد یک سیستم امنیتی یکپارچه و مقاوم در برابر نفوذ مجرمان مقاومت کند و بدین ترتیب امنیت را افزایش داده و کوچک ترین اثری بر انجام پروسه ذخیره و بازخوانی اطلاعات نداشته باشد.

storage
پشتیبانی از پلتفرم های ذخیره اطلاعات
Security for Storage از NAS که توسط شرکت های دل، هیتاچی، اوراکل و آی بی ام تولید شده، پشتیبانی می کند و همچنین با ICAP سازگار است و از RPC محافظت می کند.
حفاظت همیشگی از منابع ذخیره شده – بررسی و اسکن درخواست ها
هر بار که یک فایل اجرا می شود یا اصلاح می شود، آن را به صورت خودکار اسکن می کند. فایل های مشکوک به صورت تصادفی یا حذف می شوند و یا برای تجزیه و تحلیل بیشتر قرنطینه می شوند..
سیستم امنیتی محیط های پردازش ابری
این محصول دارای یک ساختار پیچیده است که از طریق میلیون ها شرکت داوطلب در سراسر دنیا که Security for Storage را روی سیستم های خود فعال کرده اند ارتباط برقرار کرده و بالاترین سطح امنیت را از طریق شناسایی سریع تهدیدات و همچنین تهدیداتی که از قبل شناسایی شده بر قرار می نماید.
فناوری های پیشرو در تشخیص بد افزار
آخرین نسخه ضد بد افزار شرکت کسپرسکی با استفاده از پیشرفته ترین نوع تجزیه و تحلیل برای شناسایی بد افزارها می تواند بالاترین سطح حفاظت را برای سیستم ایجاد کند.
پشتیبان گیری از فایل های مشکوک
هنگامی که یک فایل مشکوک شناسایی می شود، آن را به قرنطینه می فرستد و قبل از این که هر عملی روی آن انجام شود، یک نسخه از آن را کپی می کند.
اسکن انعطاف پذیر
فرآیند اسکن انعطاف پذیر به شما کمک می کند تا شبکه خود را ایمن کنید و سرورهای خود را بهینه سازی کنید. شما می توانید طیف گسترده ای از تنظیمات اسکن را تعریف کنید، از جمله:
 • تنظیم نحوه اسکن در برابر بد افزار ها
 • تعیین فایل هایی که همیشه باید اسکن شوند
 • کنسول مدیریت یکپارچه، کاربری آسان
  این سیستم امنیتی می تواند یک کنسول مدیریت متمرکز را ارائه کند که از راه دور نصب، راه اندازی و پیکر بندی می شود و می تواند مدیریت تمام عملیات را ساده نماید.
  انتخاب ابزار مدیریت
  شما می توانید از طریق کنسول مایکروسافت یا از طریق وب و یا از طریق خط فرمان، شبکه خود را مدیریت کنید. کنسول قادر به ارائه گزارش گرافیکی از وضعیت NAS می باشد.
  اختیارات مدیر
  انتخاب سطح اختیارات یک مدیر زمانی که سیستم توسط چند مدیر هدایت می شود می تواند این اطمینان را به شما بدهد که اختیارات هر مدیر منطبق با نیازهای امنیتی او است.
  سیستم اطلاع رسانی
  این محصول می تواند اتفاقات و حوادث را از طریق سرویس ایمیل برای مدیر شبکه ارسال نماید تا از وضعیت موجود مطلع گردد.
  گزارش های انعطاف پذیر
  مدیران می توانند با بهره گیری از گزارش های گرافیکی موجود در کنسول و همچنین مراجعه به بخش event ها از وضعیت سیستم مطلع شوند.
  امنیت محیط ذخیره سازی با کارایی بالا
  آنتی ویروس شرکت کسپرسکی از تکنولوژی اسکن انعطاف پذیر برای افزایش عملکرد خود استفاده می کند.
  بهترین آنتی ویروس برای ذخیره سازی
  Security for Storage امنیت بالایی ایجاد می کند و ویروس ها، کرم ها و سایر برنامه های مخرب را حذف می کند.
  حفاظت به شما بستگی دارد
  اگر سیستم شما ناگهان خاموش شد نرم افزار می تواند به صورت خود کار برای محافظت از زیرساخت های شرکت شما فعال شود.
  مدیریت آسان
  سهولت در استفاده و مدیریت از راه دور از مزایای این سیستم امنیتی می باشد.
  به روز رسانی منظم
  دیتابیس آنتی ویروس ها به صورت خودکار برای صرفه جویی در وقت و تضمین حفاظت همیشگی به روزرسانی می شوند.