Kaspersky Cybersecurity ServicesCybersecurity Services جمع‌آوری اطلاعات تهدید

بهبود سیستم‌های امنیتی موجود و همچنین قابلیت‌های امنیتی با استفاده از آخرین اطلاعات در مورد فعالیت‌های تهدیدات سایبری صورت می‌گیرد.

Cybersecurity Services گزارشات هوشمند APT

دسترسی به اطلاعات منحصربه‌فرد و با استفاده از نتایج جدیدترین تحقیقات انجام شده، سبب می‌شود تا راه‌حل‌هایی ارائه شوند تا امنیت سیستم را در برابر APTها تضمین نماید.

Cybersecurity Services ارائه گزارش متناسب با اطلاعات تهدیدات

کارشناسان کسپرسکی با جمع‌آوری یک تصویر جامع از وضعیت حمله فعلی به شما، شناسایی نقاط ضعف رسیده برای بهره‌برداری و آشکار کردن شواهد از حملات گذشته، حال و برنامه‌ریزی شده

Cybersecurity Services گزارش اطلاعات تهدیدات مالی

تمرکز بر تهدیدات، به ویژه تهدیداتی که موسسات مالی را به وسیله ابزارهای توسعه‌یافته یا فروخته شده توسط مجرمان اینترنتی برای حمله به بانک‌ها، شرکت‌های پردازش پرداخت‌ها، خودپردازها و سیستم‌های POS هدف قرار داده می‌شود.

Cybersecurity Services جستجو و تشخیص تهدیدات

شرکت کسپرسکی با توجه به حجم عظیم از اطلاعاتی که از سراسر دنیا جمع‌آوری و طبقه‌بندی کرده، قادر است راهکاری را ارائه نماید تا نسبت به جدیدترین انواع حملات به صورت آنی عکس‌العمل نشان داده شود.

Cybersecurity Services Cloud Sandbox

به دست آوردن اطلاعات در مورد ماهیت هر فایل، منجر به شناسایی موثر بدافزارها شده و این قابلیت را ایجاد می‌کند که حتی در برابر بدافزارها و تهدیدات ناشناخته در جهت حفظ اطلاعات مهم و بالا بردن امنیت شبکه اقدام نمایید.


Kaspersky Cybersecurity ServicesCybersecurity Services تست نفوذ

شبیه‌سازی حمله دشمنان مبتنی بر هوش مصنوعی، بردارهای احتمالی حملات را نشان داده و یک نمای کلی از وضعیت امنیتی کسب‌وکار شما از دید یک مهاجم ارائه می‌کند.

Cybersecurity Services ارزیابی امنیتی نرم‌افزارها

بررسی عمیق شبکه و شناسایی نقاط آسیب پذیر موجود در هر برنامه و ارائه راهکارهای دقیق حتی برای سیستم‌های پردازش ابری و تلفن همراه انجام می‌شود.

Cybersecurity Services امنیت سیستم پرداخت

تجزیه و تحلیل اجزا سخت‌افزاری و نرم‌افزاری انواع مختلفی از سیستم‌های پرداخت، آشکار کردن سناریوهای کلاه‌برداری و آسیب‌پذیری‌هایی که می‌تواند منجر به دستکاری تراکنش‌های مالی شود.

Cybersecurity Services ارزیابی امنیت ICS

مدل‌سازی تهدیدات خاص و ارزیابی آسیب‌پذیری سیستم‌های کنترل صنعتی و اجزای آن‌ها، بینش عمیقی نسبت به سطوح حملات موجود و خسارات ناشی از حملات پنهان بر کسب‌وکار را ارائه می‌دهد.

Cybersecurity Services ارزیابی امنیت سیستم‌های حمل‌ونقل

تحقیقات تخصصی بر روی شناسایی مشکلات امنیتی مرتبط با زیرساخت‌های حیاتی حمل‌ونقل مدرن از زمینی تا هوایی تمرکز کرده است.

Cybersecurity Services فناوری‌های هوشمند و ارزیابی امنیت IoT

ارزیابی دقیق دستگاه‌های متصل به شبکه از نظر نوع سیستم‌عامل، لایه‌های کاربردی و ... می‌تواند نقاط آسیب‌پذیر را آشکار سازد.


Kaspersky Cybersecurity ServicesCybersecurity Services تحلیل جامع

با استفاده ترکیبی از رویکردها، از جمله هوش تهدید، ارزیابی آسیب‌پذیری و بررسی حادثه تلاش‌های تهدیدات را تشخیص می‌دهد.

Cybersecurity Services پیشگیری قبل از واقعه

شناسایی به موقع حوادث امنیتی، تاثیر آن‌ها را کاهش می‌دهد و از منابع شما در برابر حملات مشابه در آینده نیز محافظت می‌کند.


Kaspersky Cybersecurity Services
Kaspersky Cybersecurity ServicesCybersecurity Services عکس‌العمل‌ در‌ برابر‌ حملات

دوره‌های آموزشی شرکت کسپرسکی تمامی مراحل عملکرد یک تهدید و نحوه عکس‌العمل در برابر آن را ارائه می‌دهد و دانش کارکنان را بالا می‌برد تا در هنگام مواجه شدن با خطر بهترین عکس العمل را بروز دهند.

Cybersecurity Services تجزیه و تحلیل بدافزارها

تجزیه و تحلیل نرم‌افزارهای مخرب، جمع‌آوری IOCها و قابلیت تایید signature برای نرم‌افزارهای مجاز و همچنین بازگردانی فایل‌ها در سیستم‌های آلوده را فراهم می‌کند.

Cybersecurity Services تجزیه و تحلیل دیجیتالی

یک دوره آموزشی که برای مسدود کردن راه‌های نفوذ طراحی شده و مهارت‌های عملی کارکنان را بالا می‌برد و آن‌ها را با انواع جرائم دیجیتالی، تجزیه و تحلیل انواع داده‌ها و تهیه یک گزارش از انواع و زمان‌های مختلف حملات آشنا می‌سازد.

Cybersecurity Services آموزش قوانین Yara

شرکت کنندگان در این دوره‌ها با قوانین Yara به طور کامل آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند چگونه سالم بودن شبکه را آزمایش کنند و می‌توانند حملات پیشرفته‌ای را کشف کنند که اکثر افراد قادر به شناسایی آن نیستند.


Kaspersky Cybersecurity Servicesشناسایی تهدیدات پیشرفته در سراسر شبکه

کاتا کسپرسکی

ایجاد یک فضای شرکتی سایبری ایمن

Kaspersky Security Awareness