Kaspersky EDR Expert، روش نوین شناسایی و پاسخ به تهدیدات سایبری


حملات مجرمان سایبری روز به روز پیچیده می‌شود و می‌تواند با موفقیت از محافظت‌های موجود عبور کرده و هر حوزه از کسب‌وکار شما را در معرض خطر قرار دهد. سیستم‌های کسب‌وکارها، درست جایی که اطلاعات کسب‌وکار و اطلاعات کاربران برای ایجاد و اجرای فرایندهای تجاری گرد هم می‌آیند، آسیب‌پذیر هستند. برای محافظت از این سیستم‌ها و جلوگیری از استفاده آن‌ها به عنوان نقاط ورود به زیرساخت‌های کسب‌وکار، تیم‌های امنیتی IT باید به دنبال تقویت دفاع موجود باشند. اجرای چرخه حفاظت کامل از سیستم‌ها، نیاز به فناوری پیشگیرانه دارد که با قابلیت‌های پیشرفته دفاعی تکمیل می‌شوند. Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) دید گسترده‌ای را در تمام سیستم‌های شبکه سازمانی فراهم می‌کند. ایجاد دفاعیات برتر، امکان اتوماسیون کارهای معمولی برای کشف تهدیدات، اولویت‌بندی، تحقیق و خنثی‌سازی تهدیدات پیچیده و حملات مشابه APT از دیگر وظایف محصول کسپرسکی EDR Expert است.برای اطلاع از محصولات سازمانی کسپرسکی به صفحه محصولات شرکت پارس تدوین مراجعه کنید.

 

مزایای استفاده از EDR Expert کسپرسکی

Kaspersky EDR Expert مناسب چه کسب‌وکارهایی است؟

برای شرکت‎هایی که به دلیل کمبود منابع قادر به عکس‌العمل سریع در برابر تهدیدات نیستند، Kaspersky EDR Expertبا بهره‌گیری از یک کنسول تحت وب تصویر کاملی از یک سیستم امنیتی برای مقابله با تهدیدات پیچیده برای بخش‌های روبرو ارائه می‌دهد:

موارد استفاده از Kaspersky EDR Expertتهدیداتی که کسپرسکی EDR شناسایی می‌کند


این محصول یک راه‌حل تخصصی و یکپارچه برای کارشناسان امنیت سایبری و شرکت‌های SOC است که به آن‌ها کمک می‌کند با چالش‌های امنیتی مقابله کنند:
 • Detection and Response عدم پیکربندی مناسب Reimaging ، blacklisting و لینک‌های ارتباطی مشکوک در حیطه فناوری اطلاعات می‌تواند عملکرد سیستم امنیتی را مختل کند.
 • Detection and Response مجرمان سایبری با استفاده از روش‌های منحصر به فرد و اغلب ناشناخته در برابر تکنولوژی‌های پیشگیرانه قدیمی، به راحتی فعالیت می‌کنند.
 • Detection and Response فقدان تمرکز موجب اختلال در مدیریت یکپارچه می‌شود و می‌تواند باعث بروز حملات ناشناخته در سطوح مختلف امنیتی یک شرکت شود.
 • Detection and Response با نفوذ به منابع شبکه که از نظر امنیتی قابل اطمینان و دارای امنیت ظاهری هستند، می‌توان به سایر محیط‌های کسب‌وکار نفوذ کرد.
 • Detection and Response حملات غیر سیستمی مانند مهندسی اجتماعی و سرقت اعتبار از جمله راه‌های نفوذ قدیمی بر اساس شناسایی الگوهای پنهان است.
 • Detection and Response عدم تشخیص سریع یک حمله و عکس‌العمل مناسب در برابر آن باعث ایجاد اختلال در زیرساخت دیجیتال می‌شود.