Kaspersky Endpoint Security


کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی یک سیستم امنیتی قابل اطمینان برای حفاظت از شبکه شما از پایین‌ترین سطح! این سیستم یکپارچه دارای قابلیت‌های برجسته حفاظت، تشخیص وعکس العمل براساس سیستم امنیت بی‌نظیر جهانی با بهره‌گیری از نسل جدید امنیت است. انجام این عملیات به صورت خودکار بوده و احتمال خطا را کاهش می‌دهد. ایجاد امنیت برای تمامی سیستم‌های فیزیکی و مجازی از طریق یک کنسول یکپارچه با کارایی بالا انجام می‌شود. مشتریان برای نتایجی که Kaspersky Endpoint Security for Business ارائه می‌دهد، ارزش قائل هستند.


Kaspersky Endpoint Security


EDR خودکار

EDR خودکار، رفتار غیرعادی را شناسایی می‌کند و به‌طور خودکار باج‌افزارهای فرارکننده و به ویژه تهدیدات بدون پرونده را شناسایی می‌کند و آن‌ها را نیز اصلاح می‌کند. چرا که آن‌ها سعی می‌کنند رفتارهای معمول مانند اجرای اسکریپت PowerShell را تقلید کنند.

دریافت اطلاعات از کلود

کنسول کلود سازمانی کسپرسکی با کنترل دقیق، این پیشنهاد SaaS را برای کسب‌وکارهایی با محیط‌های مختلف مناسب می‌کند. کسپرسکی همچنین بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی، از به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر مراقبت می‌کند.

کنترل یکپارچه سیستم‌ها

کنترل یکپارچه سیستم‌ها با جلوگیری از رفتارهای پرخطر در آن‌ها، فرصت خطاهای انسانی را کاهش می‌دهد. این کار را با ویژگی‌هایی مانند Application, Web and Device Controls و سایر قابلیت‌های دفاعی انجام می‌دهد.

محافظت از سرورهای حیاتی

محافظت از تهدیدات پیشرو به‌طور خاص برای برنامه‌های با کارایی بالا و سرورهای اشتراک فایل ایجاد شده است. سرورهای ایمیل و سرورهای web- gateway که برای کسب‌وکارها دارای اهمیت هستند نیز امنیت هدفمندی دریافت می‌کنند.

Patch Management

ارزیابی آسیب‌پذیری خودکار و مدیریت Patch، نصب آن‌ها و به‌روز رسانی‌های نرم‌افزارها را ارائه می‌دهد. این یک کار ساده و قابل چشم‌پوشی اما در عین حال حیاتی است.

پیروی از قوانین GDPR

توابع رمزگذاری مجاز از اطلاعات کسب‌وکار و اطلاعات محرمانه مشتری برای کمک به شما در دستیابی به اهداف اصلی انطباق، از جمله GDPR محافظت می‌کند.

عملکرد بالا

یک حالت ابری منحصربه‌فرد برای مولفه‌های سیستم‌ها که از global threat intelligence استفاده می‌کند و با حداقل تاثیر بر منابع رایانه‌ها، دفاعی قدرتمند را ارائه می‌دهد.

Endpoint Security انتقال مستقیم

انتقال مستقیم حفاظت از سیستم‌های شخص ثالث به اطمینان از انتقال روان و بدون خطا کمک می‌کند. در حالی که سرویس حسابرسی تضمین کیفیت پس از استقرار می‌تواند صحت پیکربندی را تایید کند.

Kaspersky Endpoint Security مناسب چه کسب‌ و کارهایی است؟

این راهکار برای پاسخگویی به نیازهای امنیتی و نگرانی‌ها در بخش‌های سازمانی زیر مناسب است:

موارد استفاده از کسپرسکی اندپیونت Kaspersky Endpoint Securityتهدیداتی که کسپرسکی Kaspersky Endpoint Security شناسایی می‌کندفضای تهدیدات جهانی به‌طور چشمگیری در حال پیشرفت است و فرآیندهای مهم تجاری، اطلاعات محرمانه و منابع مالی را در معرض خطر افزایش حملات zero-day قرار می‌دهد. با کسپرسکی Endpoint Security for Business می‌توانید خطرات این تهدیدات را برای کسب‌وکار خود کاهش دهید:

  • Endpoint Security حملات Ransomware و crypto-locker اطلاعات شما را تهدید می‌کند
  • Endpoint Security حملات فیشینگ به کاربران
  • Endpoint Security بدافزار Bodiless که تشخیص آن دشوار است
  • Endpoint Security بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌ها از جمله آسیب‌پذیری‌های zero-days
  • Endpoint Security از بین رفتن اطلاعات حساس از دستگاه گم‌شده یا دزدیده شده
  • Endpoint Security از بین رفتن بهره‌وری به دلیل اپیدمی بدافزار

محصولات مرتبط با Kaspersky Endpoint Security


جلوگیری از ایجاد اختلال و خسارت در کسب‌وکار با از بین بردن خطرات ناشی تهدیدات پیچیده و هدفمند

کسپرسکی EDR

محافظت چند لایه در برابر تهدیدات مبتنی بر ایمیل

کسپرسکی Security for Mail Server