( Kaspersky Anti Targeted Attack Platform ( KATA
پلتفرم ضد حمله هدفمند کسپرسکی

راهکار امنیتی یکپارچه برای عصر جدید دگرگونی دیجیتال

امنیت دیجیتالی شرکت باید به عنوان یک کاتالیزور برای تسریع در ایجاد نوآوری استفاده شود. امنیت سایبری یک بنیاد و اساس برای استراتژی دیجیتال یک کسب و کار محسوب میشود و اقدام برای شناسایی و رفع خطرات و کاهش تاثیر اختلالات دیجیتال در هماهنگی با دید کلی کسب و کار، از ضروریات محسوب میشود. پلتفرم ضد حمله هدفمند کسپرسکی (Kaspersky Anti Targeted Attack Platform) شرکتها و سازمانها را قادر میسازد تا حملات هدفمند و تهدیدات پیشرفته را شناسایی کنند، و سیستمهایی را که در معرض خطر گرفته را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته یادگیری ماشین و هوش امنیتی پیشروی جهانی، حفاظت کنند.

یک استراتژی امنیت سایبری شرکتی برای برطرف کردن چالش های ناشی از اختلالات دیجیتالی

ضد حمله هدفمند کسپرسکی ( KASPERSKY ANTI TARGETED ATTACK ) راهکار امنیتی شناخته شده کسپرسکی، با ارائه مدیریت پیشرفته تهدیدات و دفاع، و رسیدگی به تمام مراحل مقابله با حملات هدفمند، تداوم کسب و کارها و مراحل تحول دیجیتال آنها را محافظت و تضمین می کند. این پلتفرم به صورت پیش فرض دارای ویژگیها و تکنولوژیهای محافظت چند لایه میباشد، و این در حالی است که قابلیت ادغام و یکپارچه شدن با مجموعه گسترده ای از محصولات و سرویسهای دیگر را دارد تا یک سیستم جامع اختصاصی برای تشخیص، پاسخ و پیش بینی تهدیدات را تشکیل بدهد. نتیجه یک رویکرد کاملا یکپارچه و استراتژیک برای مقابله با حملات هدفمند و تشخیص و پاسخ به آنها خواهد بود.

دید و نظارت: داخلی و خارجی

ارائه یک دید کامل در سراسر محیط شبکه توزیع شده شرکتی، همراه با دسترسی به اطلاعات تهدیدات جهانی، یک هوش مفهومی قابل استفاده را ارئه میدهد.

تشخیص پیشرفته چند بعدی

این پلتفرم با هسته ساخته شده بر پایه تکنولوژی یادگیری ماشین، و همچنین با ترکیب قابلیتهای پیشرفته تشخیص و نیز استفاده از آمار، رفتار ، سندباکس و موتورهای مبتنی بر الگوها، و در نهایت با یک آنالیزرو حملات هدفمند، یک حفاظت قابل اطمینان را ارائه میدهد.

پیشگیری خودکار و واکنش به تهدیدات پیشرفته

تشخیصهای انجام شده درباره تهدیدات به طور خودکار از طریق پلت فرم با طیف گسترده ای از محصولات، از جمله امنیت ایمیل، وب، پایانه ها و سیستمهای ذخیره سازی به اشتراک گذاشته می شود. در نتیجه، وقتی یک حادثه اتفاق می افتد یک اقدام فوری در مورد آن میتواند صورت بگیرد.

مناسب برای

پلتفرم ضد حمله هدفمند کسپرسکی یک رویکرد استراتژیک و جدید در مقابله با حملات هدفمند ارائه میدهد.

کسب و کار های بزرگ

بیمه ها

خدمات مالی

شرکت های دولتی

نیروگاه ها

شرکت های مخابراتی

ضد حمله هدفمند کسپرسکی

تایید شده به عنوان بهترین راهکار مورد اعتماد در نوع خود

یک راه حل امنیتی قابل اعتماد با ارائه حریم خصوصی کامل – تمام تجزیه و تحلیل موارد به صورت محلی انجام شده و هیچ جریان داده به سمت خارج از شبکه وجود ندارد. با توجه به نتایج آزمایشهای مستقل، به روز رسانی های اعتبار ورودی به صورت بلادرنگ، بالاترین میزان تشخیص را ارائه می دهد، در حالی که ایزوله بودن داده های شرکت شما را به صورت کامل حفظ می کند. بر طبق آزمایشات انجام شده (ICSA lab, Q3 2017)، نشان داده شده که پلتفرم ضد حملات هدفمند کسپرسکی نرخ تشخیص ۱۰۰% را ارائه میدهد. همچنین نرخ تهدیدات و موارد کاذب تشخیص ۰% بوده که باعث جلوگیری از هدر رفتن زمان و منابع میشود.

یک استراتژی انطباق پذیر سایبری برای دوران جدیدی از تحول دیجیتال

پلتفرم ضد حمله هدفمند کسپرسکی ( Kaspersky Anti Targeted Attack ) توسط مجموعه ی گسترده ای از خدمات و سرویس های امنیتی هوشمند و محصولات پشتیبانی می شود و یک رویکرد واقعا یکپارچه و استراتژیک را برای مقابله با حملات هدفمند ، تشخیص تهدیدات و پاسخ به تهدیدات به ارمغان می آورد. این محصول مراکز عملیات امنیتی (SOC) را قادر می سازد تا از بهترین تکنولوژی ها  وهمچنین دسترسی به اطلاعات جهانی و تخصصی در شناسایی هوشمند تهدیدات بهره مند شوند.

KASPERSKY ANTI TARGETED ATTACK PLATFORM

تجزیه و تحلیل یکپارچه و اتوماتیک از طریق یک کنسول واحد

پلتفرم ضد حمله هدفمند کسپرسکی ( Kaspersky Anti Targeted Attack ) دارای محیط کاربری آسان و مبتنی بر مرورگر است، و یک محیط یکپارچه برای کنترل، تشخیص، تحقیق، پیشگیری، هشدار و گزارش انواع تهدیدات ارائه میدهد. از آنجا که طیف وسیعی از عملکردها را می توان از طریق یک رابط کاربری نظارت و کنترل کرد، تیم امنیتی شما می تواند وظایف خود را به طور موثر و کارآمد انجام دهد – بدون اتلاف وقت و انرژی و نیاز به سوییچ بین ابزارهای جداگانه و کنسول های مختلف.

تعادل مناسبی از تکنولوژیها، سرویسها، آموزش و پشتیبانی

پلتفرم ضد حمله هدفمند کسپرسکی ( Kaspersky Anti Targeted Attack ) ترکیبی قدرتمند از محصولات امنیتی، آموزش متخصص و آموزش بر اساس نیازهای فعلی شما، همراه با خدمات اختصاصی امنیت اطلاعات برای پاسخگویی به حوادث، نظارت مستمر و به اشتراک گذاری هوش تهدیدات است.

تهدیدات

با افزایش میزان پذیرش فن آوری های دیجیتالی مانند فضاهای ابری، داده های بزرگ، تلفن همراه، IoT و هوش مصنوعی، در میان کسب و کارها و جامعه  و گسترش روز افزون انواع اتصالات، چالش های امنیتی، موارد انطبقاق پذیری با مقررات و حفاظت از داده ها نیز به تبع آن افزایش میابد:

کمبود برنامه ریزی و یکپارچه سازی استراتژی امنیتی در پاسخگویی به حوادث.

اخطارهای کاذب زیادی هستند که نیاز به بازبینی و تایید خواهند داشت.

ابتکارات تجاری جدید می تواند از امنیت ناکارآمد یا غیر قابل اجرا متضرر شود

مدیریت داده ها و مسائل مربوط به انطباق پذیری می تواند سیر تکامل کسب و کارها را دچار وقفه کند.

اعتبارنامه ها و مجوز های سرقت شده می تواند کسب و کار را در معرض خطر قرار دهد.

راه حل های امنیتی سنتی در برابر تهدیدات فعلی موثر نیست.


در یک تجزیه و تحلیل بازار راه حل های حفاظت در مقابل APT توسط گروه رادیکال، جایزه Trial Blazer و جایگاه رهبری را به پلتفرم ضد حمله کسپرسکی اعطا کرده است


تایید شده توسط آزمایش دفاع در مقابل تهدیدات پیشرفته آزمایشگاه ICSA. پلتفرم ضد حمله هدفمند کسپرسکی در این تست توانست میزان تشخیص باور نکردنی ۱۰۰٪ تشخیص درست و ۰٪ اشتباه در تشخیص را بدست آورد.

تایید شده توسط:

راهکارهای مرتبط

product-icon

Threat Management & Defense

حفاظت پیشرفته تقویت شده توسط Threat intelligence

اطلاعات بیشتر

product-icon

Endpoint Security

نسل جدید محافظت در مقابل تهدیدات پیشرفته ای که کاربران و سیستم های شما را هدف قرار داده اند

اطلاعات بیشتر

product-icon

Hybrid Cloud Security

امنیت بی نظیر برای محیط ابر ترکیبی شما

اطلاعات بیشتر