Parallels RAS

ارائه سرویس برای برنامه های مجازی و دسکتاپ می تواند پیچیده و هزینه بر باشد – مگر اینکه شما یکی از هزاران کسب و کاری باشید که از Parallels RAS استفاده می کنید تا از راه دور خدمات برنامه ها و دسکتاپ ها را به کارمندان خود ارائه دهید.

استفاده آسان، انعطاف پذیر و امن

Parallels Remote Application Server (RAS) یک برنامه مجازی جامع و راه اندازی دسکتاپ است که به کارکنان شما امکان دسترسی و استفاده از برنامه ها و داده ها را از هر دستگاه می دهد. Parallels RAS با نصب راحت ، پیکربندی و نگهداری آسان، مایکروسافت RDS، Citrix XenServer، VMware ESXi، مایکروسافت Hyper-V، Nutanix Acropolis (AHV) و KVM را پشتیبانی می کند.

تجربه درخشان تلفن همراه

دسترسی به برنامه های دسکتاپ را درست مانند برنامه های iOS و اندروید بر روی دستگاههای موبایل ، برای کارکنان خود فراهم کنید. با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد ApplificationTM Parallels ، کاربران می توانند حرکات لمسی دستگاه های تلفن همراه مانند – کشیدن و رها کردن، کشیدن، ضربه زدن برای کلیک، و یا زوم کردن – را برای کار کردن با هر نرم افزار ویندوز و از راه دور، هم در گوشی و هم تبلت خود در دسترس داشته باشند که میتواند باعث کارکرد بهتر آنها شود.

انعطاف پذیری گسترده

Parallels RAS از سیستمهای پیش فرض، ترکیبی یا سرویس ابری خصوصی شما پشتیبانی می کند. اگر از زیرساخت های Herconverged از Nutanix یا HPE استفاده می کنید، از آنها میز پستیبانی می شود.

مقیاس پذیری براساس نیاز

با استفاده از قالب های از پیش ساخته شده، شبیه سازی ها و ویزارد پیکربندی خودکار، مدیران فناوری اطلاعات قادر خواهند بود به سرعت فرآیند نصب و اضافه کردن سرورهای جدید RDSH، VDI و RAS را برای افزودن آنها به زیرساخت های مجازی و تطبیق آنها برای پاسخگویی به نیازها، با توجه به افزایش بار کاری، انجام دهند.

تجربه کاربری بی نظیر

ارائه برنامه ها، دسکتاپ ها و داده ها به هر کاربر بدون در نظر گرفتن سیستم عامل یا دستگاه مورد استفاده – از ویندوز، لینوکس و Mac®، به iOS، Android و Windows Phon ، به Thin Client، Chromebook ™، Raspberry Pi و غیره. دسترسی از راه دور اجازه می دهد تا کارکنان به همان اندازه که از دفتر کار می کنند کارآیی داشته باشند.

ارائه برنامه ها

ارائه برنامه های کاربردی با تجربه RemoteFX قدرتمند و با کارآیی بالا، با پشتیبانی از OpenGL 4.4، و ارائه GPU اختصاصی برای هر ماشین مجازی برای استقرار VDI. اجرای همزمان چندگانه برنامه ها در همه دستگاه ها از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ و دسکتاپ.

دسترسی از طریق وب از هر دستگاهی

امکان دسترسی یکپارچه از طریق وب به برنامه ها، داده ها و دسکتاپ و از طریق هر مرورگر بر روی دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه، از هر مکان. Parallels HTML5 Client با ارائه تجربه کاری شبیه به فضای کاری اصلی، و بدون در نظر گرفتن دستگاه مورد استفاده، باعث ایجاد بهره وری بالای کارکنان حتی از راه دور میشود.

تغییر مسیر دستگاه و منبع

تبدیل هر گونه دستگاه ضعیف شده به یک ایستگاه کاری کامل، در حالی که تمام لوازم جانبی محلی، پرینتر، اسکنر، کارت خوانهای هوشمند و … در اختیار کاربر و در دسترس قرار دارد. به طور خودکار کاربران قادر خواهند بود تا به صورت محلی از PC، Mac ، یا Raspberry Pi استفاده کنند. استفاده از لینوکس، OS Chrome، iOS یا Android؛ یا حتی هر مرورگر با HTML5 نیز شامل آن خواهد بود.

امنیت بی نظیر

Parallels RAS برای حفاظت از دارایی های شرکت ها در مقابل نشت داده ها و فعالیت های مخرب با اجرای سیاستهای سختگیرانه و ایجاد مجوزهای دسترسی در سطوح مختلف به شما کمک میکند. همچنین رمزگذاری SSL و نیز احراز هویت دو عاملی و کارت هوشمند برای امنیت بیشتر به شما کمک بیشتری خواهد کرد.

امنیت یکپارچه و جامع

امکان متمرکز سازی و محافظت از اطلاعات حساس با رمزگذاری و جداسازی داده ها علاوه بر احراز هویت و گزینه های نصب DMZ. مدیران می توانند به سادگی سیاست های امنیتی را برای همه مشتریان اجرا کرده و باعث عدم لو رفتن داده ها و اطلاعات شوند. به عنوان مثال، آنها می توانند کلیپ بورد را غیرفعال کنند تا از کپی کردن اطلاعات حساس از برنامه ها و ماشین های محلی جلوگیری شود.

کنترل دسترسی پیشرفته

جلوگیری از دسترسی غیر مجاز از راه دور به اطلاعات محرمانه داخل شبکه از طریق کنترل دسترسی پیشرفته. کسب و کارها می تواند دسترسی به اطلاعات حساس را بر اساس نوع کاربر، گروه های Active Directory، آدرس MAC، آدرس IP و مکان محدود کنند. با استفاده از تنظیمات بیشتر ، کاربران فقط مجاز به دسترسی به سطوح خاصی از اطلاعات می باشند.

احراز هویت دو عاملی

اضافه کردن یک لایه امنیتی دیگر با احراز هویت دو عاملی. برای دسترسی به لیست برنامه های منتشر شده، مدیران فناوری اطلاعات می توانند از طریق احراز هویت از طریق دو عامل یا کارت هوشمند، احراز هویت کنند. همچنین Parallels RAS با راهکارهای امنیتی دیگر مانند DualShield، SafeNet یا RADIUS Server سازگار است.

بهره وری

Parallels RAS یک راه کار ارائه برنامه های کاربردی مجازی و دسکتاپ است که نه تنها برای کارکنان، بلکه برای همه کاربران، مدیران سیستم، پشتیبانهای سیستم و اپراتورهای مرکز داده طراحی شده است. مجموعه ای از ویزاردهای خودکار نوع جدیدی از مدیریت را برای ترمینال سرورها، برنامه های کاربردی و دسکتاپ ارائه می کند.

بهبود Microsoft RDS

سرورهای جدید ویندوزی را تنها با چند کلیک نصب و آماده استفاده کنید. توانایی استفاده از سیاستهای کنترلی، کلاینت HTML5 و ارائه یک تجربه خوب کاربری با تلفن همراه ، ساده سازی مدیریت تغییر مسیرهای جنبی، متعادل سازی بار کاری و دسترسی کاربر، همگی از ویژگیهای دیگر این محصول است. در عین حال زمان مورد نیاز برای انجام وظایف خسته کننده با امکان انتشار سریع و از راه دور دسکتاپها و برنامه های کاربردی مبتنی بر سرور کاهش خواهد یافت.

VDI بی دردسر

امکان ارائه دسترسی و یک تجربه پایدار با دسکتاپ های مجازی، برنامه های کاربردی و ماشین های مجازی از هر نوع hypervisor عمده به هر کاربر در هر دستگاه. همچنین ایجاد دسترسی مهمان برای مهمانان با استفاده از قالب های VM و کلون های مرتبط وجود دارد.

تامین برنامه ها و محفظه سازی

Parallels RAS به شما اجازه می دهد تا به صورت خودکار برنامه های کاربردی از کتابخانه TURBO.NET را به هر سرور در شبکه ارائه دهید. مدیران فناوری اطلاعات می توانند برنامه ها را در یک محفظه مجازی نگهداری و ایزوله کنند. بدین شکل قادر خواهند بود باعث عدم ایجاد تداخل در نصب ورژنهای مختلف برنامه ها شوند و اجازه دهند نسخه های مختلف برنامه های مشابه یا برنامه های دارای تداخل همزمان اجرا شوند.

مقیاس پذیری

Parallels RAS با ارائه راه کارهای با قابلت دسترسی و اعتماد بالا، در هنگام تغییر اندازه سازمان یا کسب و کار شما، به تداوم آن کمک می کند. Parallels RAS از افزوده شدن سرورها و gateway ها پشتیبانی میکند تا مشکلی در زمینه تغییر اندازه و گسترش کاربری ها به وجود نیاید. همچنین قبل از فرستادن یک اتصال، دسترسی به کامپوننت جهت امکان دسترسی پایدار به فضاهای کاری مجازی بررسی میشود.

دسترسی سریع کاربر نهایی

با استفاده از توازن هوشمند بار کاری، جلسات کاربران و بار کاری به طور خودکار در میان سرورهای دسکتاپ از راه دور توزیع می شود.

استقرار و مدیریت آسان

نصب آسان و سریع برنامه ها از طریق ویزاردهای کاربرپسند. مدیریت RDSH و برنامه های VDI-hosted و دسکتاپها تنها از طریق یک پنجره مدیریتی هوشمند.

کاهش زمان خرابی

Parallels RAS سازمانها را قادر می سازد تا دسترسی قابل اطمینانی به برنامه ها و فایل های که برای کارکرد و بهره وری کارکنان نیاز است را فراهم کنند. تمام اجزای Parallels RAS را می توان در حالت multi-active/passive یا multi-active/active و با ایجاد توزان بار کاری به کار گرفت. این امر خطر خرابی را کاهش می دهد در حالی که یک تجربه کاربری بی نقص را فراهم می کند.