طراحی و تولید نرم افزار سفارش مشتری

دنیای اطراف ما مملو از تفاوت هاست و این تفاوت هاست که نیازهای متفاوتی را نیز موجب میشود. مخاطبین ما نیز در این گستره، نیازهایی گوناگون به فراخور کسب و کار و استراتژی های سازمان خود دارند. آنچه وظیفه ماست برآورده کردن نیاز سازمان های مخاطب به ظرافت و دقتی است که ایشان را راضی نموده و به هدف تعریف شده از تهیه نرم افزار خاص برساند.

شرکت پارس تدوین با برخورداری از تجارب ارزشمند، از سفارشی سازی نرم افزار های موجود با نیاز مخاطبین گرفته تا تولید یک نرم افزار سفارشی برای یک سازمان خاص، آماده همکاری با سازمانها و شرکتهاست. واحد توسعه محصول شرکت با هدف جلب رضایت کارفرمایان خود و با بهره گیری از توان طراحی و تولید انواع نرم افزار و با استفاده از تجربیات تولید نرم افزار سفارشی، بر آن است تا در حداقل زمان ممکن و بکار گیری دانش و تجارب موجود در شرکت، نرم افزارهایی منطبق با نیاز سازمانها و مشتریان فراهم آورد. تولید نرم افزار از اولین مراحل پیش از طراحی که شناخت سازمان است شروع و تا استقرار کامل و آموزش بهره برداری از سیستم را شامل میشود و پارس تدوین در کلیه مراحل قبل، حین و بعد از استقرار نرم افزار تولید شده، در کنار سازمان خواهد بود و ریسک عدم پذیرش نرم افزار را در سازمان به صفر میرساند.

توسعه وب سایت

توسعه دهندگان ما در کنار طراحان پروژه و متخصصین در پیاده سازی استراتژی محتوای وب سایت به منظور حفظ کیفیت و تعادل بین جلوه های  بصری و کارایی فعالیت می کنند. معمولا این فرآیند زمان بر بوده و نیاز به تمرکز و همکاری دو جانبه مشتری و طراحان به منظور ارائه به توسعه دهندگان دارد.

واحد توسعه در سه زمینه اصلی سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) یا به اختصار CMSها، فروشگاه ها و وب سایت هایتجارت الکترونیک (E-Commerce)  و توسعه وب سایت های اختصاصی فعالیت می کند. در ارتباط با سیستم های مدیریت محتوا و چرایی استفاده از آنها می توان به سرعت پیاده سازی، هزینه کمتر، کاربری آسان برای مشتریان و توسعه دهندگان و بهینه شده در موتورهای جستجو اشاره کرد.

سیستم های تجارت الکترونیک و فروشگاهی نیز با بهره گیری از امکانات اصلی در زمینه فروشگاه های اینترنتی امکانات و پلاگین هایی را به توسعه  دهندگان از جمله مدیریت سبد خرید، ایجاد حساب کاربری برای مشتریان و اتصال به درگاه های بانکی شرایطی را فراهم کرده اند که بسیاری از مشتریان خواستار فروشگاه های اینترنتی از این سیستم ها استقبال نمایند. اما در رابطه با طراحی و پیاده سازی اختصاصی وب سایت ها می توان گفت که پارس تدوین با بکارگیری از برنامه نویسان مجرب و متخصص خود افتخار دارد تا راهکارهای نوین و امن را متناسب با نیاز  مشتریان به صورت اختصاصی توسعه و پیاده سازی نماید.

خدمات سئو

پارس تدوین به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه افزایش ترافیک وب سایت، بهینه سازی سایت، سئو، افزایش رتبه کلمات در وب سایت گوگل و سایر موتورهای جستجو می تواند به شما کمک کند. اگر نیاز به راهکارهای سئو و بهینه سازی سایت دارید با ما تماس بگیرید. پارس تدوین با ۶ سال فعالیت مستمر در زمینه طراحی صفحات وب و بهینه سازی وب سایت های اینترنتی برای موتور های جستجو (سئو) با گروهی قدرتمند متشکل از کارشناسان وب درخدمت هم میهنان عزیز است.

پارس تدوین در زمینه سئو با دستیابی به آخرین تکنولوژی های بهینه سازی روز دنیا و با بهره گیری از استاندارد های سئو اروپایی افتخار انجام بیش از ۲۰۰ پروژه سئو را در بین وب سایت های ایرانی تا کنون دارا می باشد. با تجربه ای چندین ساله در مدیریت وبسایت های مشتریانمان و اشکال مختلف خدمات سئو و خدمات وب، با اعتماد به نفس میگوییم که ما می توانیم یک تفاوت واقعی در وبسایت شما ایجاد کنیم. امروز با ما تماس بگیرید و بگذارید تا قابلیت های بالقوه ی وبسایتتان شکوفا شود.