Kaspersky Anti Targeted Attack Platform


تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه به وسیله تکنولوژی Machine Learning


امروزه مجرمان اینترنتی به طور مداوم روش‌های منحصر به فرد و نوآورانه‌ای برای نفوذ و جاسوسی طراحی می‌کنند. آن‌ها برای جلوگیری از اثر تکنولوژی‌های پیشگیرانه موجود در محیط پیرامونشان از مهندسی اجتماعی، بدافزارها و حملات زنجیره تامین استفاده می کنند. فقط کافی نیست که شرکت‌ها بدانند چه چیزی بد و خطرناک است بلکه باید بدانند چه چیزی خوب و طبیعی است و از تکنولوژی AI-driven که این فرایند را ساده و خودکار می‌کند، استفاده کنند. تحلیل حملات هدفمند توسط یک پروسه مکانیکی انجام می‌شود که شامل شناسایی مجموعه‌ای از فعالیت‌های نرمال و قانونی در کل شبکه است. از طریق مجموعه‌ای از فعالیت‌های متوالی در شبکه از راه دور، فعالیت‌های مشکوک را شناسایی و اقدامات مخرب بیشتری را در مراحل اولیه حملات چند لایه پیش‌بینی می‌کند.

شبیه‌سازی تهدیدات از طریق سندباکس‌های پیشرفته


تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه به خودی خود برای حفظ امنیت سایبری کافی نیست. بدافزارهای چند لایه، بار ترافیکی شبکه را افزایش می‌دهند، از فرمان‌های پنهانی استفاده می‌کنند و کنترل شبکه را در دست می‌گیرند. برای شناسایی آن‌ها نیازمند یک سیستم با قابلیت کشف چند لایه‌ای در تمام سطح شبکه هستیم. شرکت‌ها باید سیستم‌های بسیار قدرتمندی برای تشخیص تهدیدات در مراحل اولیه داشته باشند. پلتفرم ضدحملات هدفمند کسپرسکی (Kaspersky Anti Targeted Attack Platform) تشخیص بدافزارهای چند لایه را با کشف مواردی از جمله کلاه‌برداری، سرقت اطلاعات کاربران، تشخیص بدافزار و باج‌افزار، تکنیک سرقت اطلاعات و مواردی از این قبیل را فراهم می‌کند.
ضدحملات هدفمند کسپرسکی به همراه سندباکس کسپرسکی ارائه می‌شود.


مزایای استفاده از Kaspersky Anti Targeted Attack Platform


Kaspersky Anti Targeted Attack Platform مناسب برای:

Kaspersky Anti Targeted Attack یک لایه امنیتی اضافی برای کشف تهدیدات پیشرفته چند بعدی در سطح شبکه ایجاد می‌کند که می تواند برای سازمان‌های مقابل مناسب باشد:

موارد استفاده از Kaspersky Anti Targeted Attack Platform (KATA)تهدیداتی که Kaspersky Anti Targeted Attack Platform شناسایی می‌کندبا توجه به این که فناوری‌های دیجیتال مانند محیط‌های پردازش ابری، سیستم‌های IOT و تلفن‌های همراه و مواردی از این قبیل در حال پیشرفت است همراه با این پیشرفت چالش‌های امنیتی جدیدی در سطح بین المللی به وجود می‌آید که به چند نمونه از آن اشاره شده است:

  • Anti Targeted Attack اعتبارنامه مشتری و مجوزهای سرقت شده می‌تواند کسب و کار را در معرض خطر قرار دهد.
  • Anti Targeted Attack فقدان استراتژی امنیتی و عدم برنامه ریزی باعث کندی عکس العمل به تهدیدها می‌شود.
  • Anti Targeted Attack مدیریت اطلاعات و حفظ امنیت داده‌ها می‌تواند باعث ایجاد کندی در عملکرد شود.
  • Anti Targeted Attack خطر دسترسی به اطلاعات که با استفاده از اکانت‌های جعلی صورت می‌گیرد.
  • Anti Targeted Attack عدم آگاهی و استفاده از فناوری‌های قدیمی خطر تهدید را افزایش می‌دهد.
  • Anti Targeted Attack راه‌حل‌های امنیتی سنتی در برابر تهدیدات فعلی موثر نیست.