معرفی Kaspersky Unified Monitoring and Analysis Platform SIEM

 SIEM (راه حل مانیتورینگ و تحلیل یکپارچه کسپرسکی) یکی از اجزای کلیدی در مسیر پیاده‌سازی یک پلتفرم امنیت سایبری یکپارچه است. این راه حل یک رویکرد منعطف و جامع برای مقابله با تهدیدات پیچیده و حملات هدفمند ارائه می کند، راه حل های Kaspersky Lab و محصولات شخص ثالث را در یک اکوسیستم واحد، از جمله عنصر مرکزی پلت فرم Kaspersky XDR ترکیب می کند. راه حل مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل یکپارچه کسپرسکی SIEM ، به راحتی در زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات موجود ادغام می‌شود و به اتخاذ رویکردی جامع برای موضوع انطباق با الزامات مقامات نظارتی خارجی کمک می‌کند.

 

درباره راه حل Kaspersky KUMA (SIEM)

 

 

پلتفرم مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل یکپارچه کسپرسکی یک راه حل امنیتی Kaspersky KUMA (SIEM) است که شفافیت زیرساخت محافظت شده را افزایش می دهد، اثربخشی اقدامات حفاظتی را افزایش می دهد و به ایجاد یک استراتژی امنیتی بلند مدت کمک می کند.

تطبیق جریان زمان واقعی

 راه‌حل  Kaspersky KUMA (SIEM) امکان جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل مرکزی گزارش ها، تطبیق رویدادهای امنیت اطلاعاتی به صورت زمان واقعی و اطلاع‌رسانی به موقع درباره حوادث را فراهم می‌کند. این راه‌حل با مجموعه‌ای آماده از قوانین تطبیق همراه است.

kuma SIEM

kaspersky kuma SIEM

تعامل نزدیک با Kaspersky Threat Intelligence

 راه حل Kaspersky KUMA (SIEM) به طور نزدیک با مجموعه غنی سرویس های اطلاعاتی تهدیدات کسپرسکی ادغام شده است، که به شما امکان می دهد تهدیدها را شناسایی و اولویت بندی کنید و به اطلاعات متنی در مورد حملات جدید، شاخص های سازش، تاکتیک ها و تکنیک های مهاجمان دسترسی پیدا کنید.

آگاهی از نقاط پایانی و واکنش به حوادث

 

جمع‌آوری خودکار اطلاعات موجودی (نرم‌افزارهای نصب شده، آسیب‌پذیری‌ها، تجهیزات، مالک دارایی و غیره) می‌تواند برای تطبیق رویدادهای امنیت اطلاعاتی با در نظر گرفتن زمینه مورد استفاده شود، همچنین در زمان تحقیقات حادثه. مدیریت عامل میدانی در فرآیند واکنش به حوادث کمک می‌کند.

راه حل امنیتی kaspersky kuma SIEM

مزایای کلیدی راه حل Kaspersky KUMA (SIEM)


عملکرد بالا Kaspersky KUMA (SIEM)

عملکرد بالا

بیش از 300000 EPS در هر گره

 

امکان ادغام گسترده با Kaspersky KUMA (SIEM)

امکان ادغام گسترده

با راه حل های خود مان و محصولات شخص ثالث

قابلیت مقیاس‌پذیری و مقاومت در برابر خطا با Kaspersky KUMA (SIEM)

قابلیت مقیاس‌پذیری و مقاومت در برابر خطا

معماری میکروسرویس مدرن

ماژول داخلی GosSOPKA با Kaspersky KUMA (SIEM)

ماژول داخلی GosSOPKA

کمک در برآوردن الزامات نظارت

برای چه سازمان هایی مفید است؟ Kaspersky KUMA (SIEM)

 

راه حل نظارت و تجزیه و تحلیل یکپارچه (Kaspersky SIEM) برای سازمان هایی با فرآیندهای امنیت اطلاعات کامل که چالش های زیر برای آنها مرتبط است مفید خواهد بود.