نیم نگاهی به Kaspersky Threat Management and Defense


تحولات دیجیتال، خطر امنیت سایبری را افزایش می‌دهند. برای دستیابی به مزایای رقابتی و حفظ وفاداری مشتریان، کسب‌وکار شما باید از تداوم تجارت محافظت کرده و از دارایی‌های حیاتی مانند اطلاعات شرکت و کل زیرساخت‌های فناوری اطلاعات حفاظت قابل اطمینان را اعمال کند. این به معنای انتقال استراتژی امنیت سایبری شما به سطح بالاتر است.
Kaspersky Threat Management and Defense ترکیبی منحصر‌به‌فرد از فناوری‌ها و خدمات پیشرو را برای پشتیبانی از اجرای یک استراتژی امنیتی یکپارچه ارائه می‌دهد. کمک به تیم امنیت سایبری شما برای جلوگیری از حملات، شناسایی سریع تهدیدات جدید و منحصر‌به‌فرد، پاسخ دقیق و سریع به حوادث زنده و پیش‌بینی تهدیدات آینده از جمله عملکردهای این محصول است.

مزایای استفاده از Kaspersky Threat Management and Defense


پیشگیری موثر از تهدیدات

مقاوم‌سازی سیستم‌ها و افزایش آگاهی از خطر کلی امنیت سایبری اولین قدم برای اتوماسیون کارآمد و محافظت موثر است.

Threat Management and Defense برطرف کردن مشکلات قبل از وقوع حادثه

توانایی شناسایی تهدیدات جدید و منحصربه‌فرد (مخرب و غیرمخرب) کلید بلوغ امنیت سایبری است.

پاسخ یکپارچه به حوادث

واکنش سریع، متمرکز و هدایت شده توسط نیروی امنیت سایبری حتی در مورد پیچیده‌ترین تهدیدات برای مدیریت موثر حوادث حیاتی است.

پیش‌بینی آزارهای سایبری آینده

مقایسه نتایج تحقیقات داخلی با اطلاعات تهدید به‌روز، پیش‌بینی دقیق و مقابله با تهدیدات احتمالی آینده را تسهیل می‌کند.


Kaspersky Threat Management and Defense برای چه ارگان‌هایی مناسب است؟

درک کسپرسکی از عملکرد داخلی برخی از پیچیده‌ترین تهدیدات جهان، این سازمان را قادر ساخته است که یک نمونه استراتژیک از فناوری‌ها و خدمات را ارائه دهیم که قادر به ارائه یک رویکرد امنیتی کاملا یکپارچه و سازگار به بخش‌هایی از جمله:

موارد استفاده از Kaspersky Threat Management and Defenseتهدیداتی که کسپرسکی Threat Management and Defense شناسایی می‌کند


حملات هدفمند، از جمله تهدیدات مداوم پیشرفته (APTs)، از خطرناک‌ترین خطرات برای کسب‌وکار شما هستند. فقط جلوگیری از تهدیدات کافی نیست. شما باید اطمینان حاصل کنید که در صورت توافق، تهدیدات به سرعت مورد بررسی قرار می‌گیرد و به آن‌ها واکنش نشان می‌دهد. شما در مقابل تلاش‌های بیشتر برای خراب‌کاری نیز محافظت می‌شوید. بدون استراتژی امنیت سایبری بالغ، کسب‌وکارها با چالش‌های زیر روبرو هستند:
  • Threat Management and Defense کمبودهای پاسخ به حوادث می‌تواند به این معنی باشد که؛ هزینه مقابله با خسارت غیرمستقیم ناشی از حادثه امنیتی، حتی بیشتر از خسارت مستقیم است.
  • Threat Management and Defense در مبارزه با تهدیدات پیشرفته، هیچ محصول امنیتی نمی‌تواند با کارآیی متخصصان متبحر مطابقت داشته باشد.
  • Threat Management and Defense نبود کنترل و شواهد می‌تواند باعث آسیب جدی شود.
  • Threat Management and Defense حتی یک حادثه از دست رفته نیز می‌تواند صدمات اساسی به یک کسب‌وکار دیجیتال وارد کند.
  • Threat Management and Defense حملات منحصر‌به‌فرد امروز برای عبور از کنترل‎‌های سنتی و راه‌حل‌های محافظت طراحی شده است.
  • Threat Management and Defense سرمایه‌گذاری در راه‌حل‌های امنیتی سنتی در این مرحله احتمالا بازدهی ضعیف را به همراه دارد.